Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021r. dobiegł koniec roku szkolnego. Rok wyjątkowy, w którym nauka odbywała się na odległość. Na ostatni finisz szkoła zatętniła życiem – wrócili do niej uczniowie, znów było gwarno, wesoło i wspólnie wszyscy szykowaliśmy się na wakacje.

Uroczystość zakończenia i wręczenie świadectw odbyła się w kilku etapach. W czwartek 24 czerwca świadectwa otrzymali najmłodsi- uczniowie klas I – III, po południu zaś pożegnano absolwentów – uczniów klas VIII. W piątek 25 czerwca świadectwa wręczono uczniom klas IV – VII.

Na pożegnaniu absolwentów gościł Pan Wójt Piotr Majchrowski, ks. Dziekan Tomasz Bojanowski, przewodnicząca Rady Rodziców Monika Przytuła, przybyli także rodzice uczniów, nauczyciele i pracownicy.

Pani dyrektor Halina Lechowska wręczyła wszystkim 56 absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i pogratulowała wyników. Szczególne wyróżnienie  - tytuł Prymus Inter Pares przyznano uczennicy klasy 8b Antoninie Szczecińskiej za najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym, która wynosiła 5, 56. Nagrody książkowe dla najlepszych uczniów (średnia 4,75 i wyżej) zakupiła Rada Rodziców. Wójt Gminy Lubochnia ufundował także albumy książkowe dla najlepszych uczniów każdej klasy ósmej. W ten sposób wyróżnił  Małgorzatę Kagankiewicz  z klasy 8a, Antoninę Szczecińską  z klasy 8b oraz Patrycję Bernaciak z klasy 8c.

Po wręczeniu uczniom świadectw i nagród przekazano gratulacje rodzicom, a potem popłynęły słowa podziękowań z ust pani dyrektor, pana wójta i przedstawicieli rodziców.

Z końcem roku szkolnego pożegnano także panie: Basię Adamiec i Marzenę Walkowicz, które po wieloletniej pracy odeszły  na zasłużoną emeryturę.

Na piątkowej uroczystości pani dyrektor Halina Lechowska słowa podziękowania skierowała do panów leśników: Tomasza Niewiadomskiego i Andrzeja Stępnia za wieloletnią współpracę na rzecz szkoły, życzliwość, przychylność oraz kreowanie postaw proekologicznych.

Na koniec, życząc sobie nawzajem słonecznych i miłych wakacji pożegnano się na dwa miesiące, by ponownie spotkać się we wrześniu – pełni nadziei, że w budynku szkoły.

Urszula Schab