Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Targi Pracy i Edukacji

22 marca ósmoklasiści odwiedzili Targi Pracy i Edukacji w ZSP3 w Tomaszowie Maz. odbywające się już po raz szósty. Mogli porozmawiać z uczniami szkół ponadpodstawowych (wśród których spotkaliśmy absolwentów naszej szkoły) i zapoznać się z ofertą edukacyjną placówek przygotowaną na rok szkolny 2024/25.

Turniej szachowy

W ramach DNI OTWARTYCH SZKOŁY 22 marca odbył się Mini turniej szachowy dla uczniów klas drugich i trzecich. W rozgrywkach zmierzyło się kilkudziesięciu uczniów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Zwycięzcy zostali dodatkowo obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole przebiegał pod hasłem: "dzień bez plecaka". Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością Punktualnie o godzinie 8.00 przedstawiciele klas wraz z przewodniczącą szkoły spotkali się z Panią Dyrektor, która wręczyła im klucz, jako symbol przejęcia władzy w szkole.

Odlotowy Niewidomy - Misja Edukacja

18 marca gościliśmy w naszej szkole Pana Sebastiana Grzywacza „Odlotowego Niewidomego”, wraz z pieskiem przewodnikiem Waldkiem. Pan Sebastian poprowadził z uczniami klas 3-8 warsztaty, dzięki którym mogliśmy poznać i zrozumieć ograniczenia osób z niepełnosprawnościami.

Dzień Kobiet

11.03.2024
Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet

11.03.2024

W piątek 8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji, nasi uczniowie byli częstowani słodkościami przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Następnie odbyło się przedstawienie muzyczne. Pojawiły się kwiaty, życzenia i drobne upominki. W dniu Święta Kobiet wszystkim Paniom życzymy dużo radości, zdrowia.

Najlepsza klasa

Samorząd Uczniowski dnia 21 lutego podczas apelu, dokonał podsumowania I półrocza bieżącego roku szkolnego. Rozstrzygnięte zostały konkursy: FUKS – uczeń bez jedynki, 100% Frekwencja. Wręczono dyplomy uczniom, którzy otrzymali stypendia za naukę i osiągnięcia sportowe.

Walentynki

16.02.2024
Walentynki

Walentynki

16.02.2024

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie naszej szkoły w dniu 13 lutego bawili się na dyskotece ostatkowej i walentynkowej jednocześnie. Od poniedziałku do środy tj.12-14 lutego działała poczta walentynkowa.

Święto Patrona Szkoły

"Miejcie nadzieję nie tę lichą, marną". Słowami tej piosenki młodzież naszej szkoły rozpoczęła uroczysty apel na okoliczność święta Patrona Szkoły. Montaż słowno- muzyczny opierał się m.in na znanych melodiach powstańczych oraz tekstach utworów opisujących krwawy rok 1863 w Lubochni.