Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia 2022/2023

Pożegnanie absolwentów 2023

22 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych 1863r. w Lubochni. W naszej szkole zawsze szanowano tradycje i obyczaje. By więc stało się im zadość, uroczystość ósmoklasiści rozpoczęli polonezem.

Zakończenie roku szkolnego klas IV - VII

Dnia 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny, mijający rok szkolny. Uroczystość przygotowana została przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Występującymi w czasie tej uroczystości byli uczniowie klas V i VII. Po części artystycznej wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody najlepszym uczniom klas IV - VII.

Podsumowanie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 20 czerwca odbył się apel Samorządu Uczniowskiego, na którym podsumowano całoroczną pracę uczniów w SU oraz nagrodzone zostały osiągnięcia uczniów. W czasie apelu wręczono uczniom dyplomy za najwyższe średnie, za brak ocen niedostatecznych (konkurs „Fuks”), za 100% frekwencję w całym roku szkolnym.

VIII Lubocheński Bieg Rekreacyjny

W dniu 16 czerwca 2023r. na terenie Gminy Lubochnia, odbył się VIII Lubocheński Bieg Rekreacyjny. Łącznie wystartowało 80 uczestników. Patronat nad tym wydarzeniem sportowym, objęła Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubochni Halina Lechowska oraz Wójt Gminy Lubochnia Pan Piotr Majchrowski.

Konwencja o Prawach Dziecka

15 czerwca 2023 r. uczniowie klas I-III oglądali inscenizację dotyczącą praw dziecka. Na scenie wystąpiła klasa IIb. Mali aktorzy, poprzez scenki oparte na baśniach, opowiedzieli o przepisach zawartych w Konwencji o Prawach Dziecka. Do uczniów zwróciła się również pani dyrektor Halina Lechowska, kt...

Wycieczka klas trzecich

W dniach 5-7 czerwca dzieci z klas trzecich pojechały na wycieczkę do Wieliczki, Zakopanego i Krakowa. Uczniowie zwiedzili kopalnię soli uczestniczyli w gawędzie góralskiej, wjechali kolejką na Gubałówkę oraz spacerowali po słynnych zakopiańskich Krupówkach. W drodze powrotnej, zwiedzili Kraków.

Egzamin na kartę rowerową

W dniach 29.05 i 2.06.2023r. uczniowie klas czwartych zdawali egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Nad bezpiecznym i sprawnym przeprowadzeniem egzaminu praktycznego czuwała zaproszona policjantka z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb.

Dzień Dziecka

02.06.2023
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

02.06.2023

1 czerwca wzięliśmy udział w gminnych obchodach Dnia Dziecka. Najwięcej radości sprawiły dzieciom dmuchane zjeżdżalnie, ogromne bańki mydlane oraz stoiska, gdzie można było zrobić sobie brokatowy tatuaż, pomalować twarz w wybrane wzory. Na stanowisku OSP dzieci poznawały wyposażenie wozu strażackiego.