Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Archiwum 2020/2021

Dzień Dziecka

02.06.2021
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

02.06.2021

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci i taki też był dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu obfitował w liczne atrakcje. Tuż po śniadaniu na dzieci czekały już bańki mydlane, dmuchane piłki, zabawy z chustą animacyjną, tańce przy muzyce, lody, malowanie twarzy, tatuaże.

Dzień Mamy i Taty

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym Mamom. Niecały miesiąc później - 23 czerwca obchodzimy dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowanie Tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem.

Święta majowe

Dzisiejsze zajęcia we wszystkich grupach poświęcone były świętom majowym: 1 maja – Święto Pracy, 2 maja – Święto Flagi Narodowej, 3 maja – Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. To wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych, oczywiście w formie przystępnej i zrozumiałej dla każdej grupy wiekowej.

Dzień Ziemi

26.04.2021
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

26.04.2021

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. W naszym przedszkolu cały ten tydzień był “ekologiczny”.

Od dnia 19.04.2021r. Przedszkole w Lubochni będzie czynne w stałych godzinach pracy, tj. 6.45 – 16.30. W związku z dużą liczbą zachorowań na COVID – 19 wprowadza się limit 10 osób (rodziców lub opiekunów przyprowadzających i odbierających dzieci) w szatni.

Powitanie wiosny

W dniu 22 marca 2021 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy - powitania wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania.

Dzień Kobiet

12.03.2021
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

12.03.2021

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom.