Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
30 sierpnia 2020r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym – msza święta z udziałem pocztu sztandarowego dla uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły.
UWAGA!
WAŻNY KOMUNIKAT
Dyrektor ZSP w Lubochni w porozumieniu z Organem Prowadzącym w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Przedszkolaków oraz Rodziców w okresie panującej pandemii odwołuje w dniu 31 sierpnia 2020r. spotkania z wychowawcami grup przedszkolnych.
Jednocześnie zaprasza Przedszkolaków na zajęcia od 1 września 2020r. w godzinach pracy placówki tj. 6.45 - 16.30.
Zwiedzanie przedszkola będzie możliwe w czasie zebrań, które odbędą się w późniejszym terminie.
1 września 2020r.
W trosce o zdrowie uczniów, ich rodziców i nauczycieli rozpoczęcie roku szkolnego będzie przebiegać według podanego niżej harmonogramu przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.
W tym dniu do szkoły przybywają uczniowie i rodzice (1 rodzic) pierwszoklasistów. Pozostali rodzice, którzy towarzyszą dzieciom, pozostają przed budynkiem szkoły.
Uczniowie klas pierwszych ( w towarzystwie tylko 1 rodzica) wchodzą do szkoły wejściem od strony ul. Zapłotniej ( sala gimnastyczna).
Uczniowie klas II, III, IV – wejściem głównym od ul. Łódzkiej.
Uczniowie klas V-VIII – wejściem prowadzącym bezpośrednio do budynku B.
Uczniowie wchodzący do szkoły dezynfekują ręce.
Rodzice pierwszoklasistów dezynfekują ręce oraz zakrywają usta i nos.
Wszyscy zobowiązani są do zachowania dystansu 1,5 m.
1 września 2020r. godz. 9.00 – klasy I
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych oraz rodziców w sali gimnastycznej.
Po części oficjalnej pierwszoklasiści spotykają się z wychowawcami.
I a – p. Małgorzata Tyce – sala nr 14 (parter)
I b – p. B. Przybyłek – sala nr 15b (parter)
I c - p. E. Goliat – sala nr 16b (parter)
1 września 2020r. godz. 9.00 – klasy II, III, IV
Spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
II a – p. Agnieszka Pękalak - sala nr 25
II b – p. Anna Wałęsiak - sala nr 30
II c – p. B. Grabowska – Noga - sala nr 13
II d – p. Anna Miko - sala nr 24
III a – p. Ewa Góra - sala nr 29
III b – p. Joanna Sadowska - świetlica
III c – p. Elżbieta Michalak - sala nr 23
IV a- p. Bożena Białek - sala nr 44
IV b – p. Anna Orlicka - sala nr 34
IV c – p. B. Matuszewska – Pająk - sala nr 36
IV d – p. Renata Golińska - sala nr 33
1 września 2020r. godz. 11.00 – klasy V, VI, VII, VIII
V a- p. Sylwia Staszek – sala nr 42
V b – p. Agnieszka Kowalska – sala nr 41
VI a – p. E. Duczkowska – sala nr 4
VI b – p. Magdalena Lambert – sala nr 5
VI c – p. Renata Grabowska– Dejda - sala nr 2
VI d – p. Dagmara Reszka – sala nr 1
VII a – p. Anna Świnoga – sala nr 7
VII b – p. Piotr Iskierka – sala nr 6
VII c – p. Tomasz Krawczyk – sala nr 3
VII d – p. Anna Krześlak – Popłońska – sala nr 8
VIII a – p. Agnieszka Bernaciak – sala nr 11
VIII b – p. Ewa Szczepanik – sala nr 9
VIII c – p. Urszula Schab – sala nr 10