Kurtyna w górę! Wyjątkowe spotkanie z rodzicami
17 czerwca w naszej szkole zrobiło się niezwykle wzruszająco i radośnie! Uczniowie klas Ib oraz Ic wraz ze swoimi wychowawcami zaprosili wyjątkowych gości – swoich ukochanych Rodziców.
Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny. Były wiersze, piosenki oraz dynamiczne układy taneczne! Występ był idealną okazją do pokazania talentów i umiejętności, które pierwszoklasiści zdobyli podczas realizacji projektu koła teatralnego „Kurtyna w górę – odkrywamy zaczarowany świat”.
To nie koniec niespodzianek! Dzieci przygotowały dla rodziców własnoręcznie namalowane portrety. Odgadnięcie, który rysunek przedstawia kogo, było dla rodziców prawdziwym (i bardzo wesołym!) wyzwaniem.
Zwieńczeniem tego udanego dnia był wspólny, słodki poczęstunek, kawa, herbata oraz czas na rozmowy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność, uśmiech oraz codzienną, nieocenioną współpracę. To był niezapomniany dzień!
