Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kurtyna w górę! Wyjątkowe spotkanie z rodzicami

17 czerwca w naszej szkole zrobiło się niezwykle wzruszająco i radośnie! Uczniowie klas Ib oraz Ic wraz ze swoimi wychowawcami zaprosili wyjątkowych gości – swoich ukochanych Rodziców.

Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny. Były wiersze, piosenki oraz dynamiczne układy taneczne! Występ był idealną okazją do pokazania talentów i umiejętności, które pierwszoklasiści zdobyli podczas realizacji projektu koła teatralnego „Kurtyna w górę – odkrywamy zaczarowany świat”.

To nie koniec niespodzianek! Dzieci przygotowały dla rodziców własnoręcznie namalowane portrety. Odgadnięcie, który rysunek przedstawia kogo, było dla rodziców prawdziwym (i bardzo wesołym!) wyzwaniem.

Zwieńczeniem tego udanego dnia był wspólny, słodki poczęstunek, kawa, herbata oraz czas na rozmowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność, uśmiech oraz codzienną, nieocenioną współpracę. To był niezapomniany dzień!