Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zimowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 19 stycznia 2019r. odbył się FAMILIJNY ZIMOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO w Lubochni o Puchar Pani Dyrektor Haliny Lechowskiej.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów Szkoły Podstawowej w Lubochni oraz wszystkich mieszkańców Gminy Lubochnia wśród których większość stanowili rodzice. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego w Lubochni - Bożena Białek, Tomasz  Krawczyk i Jacek Szczepaniak, patronat nad turniejem objęła Pani Dyrektor Halina Lechowska.

Łącznie 40 zawodników rywalizowało w 3 kategoriach: indywidualna kobiet,  mężczyzn oraz familijna, w której rodzic (opiekun), występował razem z dzieckiem. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, a mecze stały na wysokim poziomie sportowym.

W kategorii indywidualnej kobiet zwyciężyła pani Kinga Porczyk, II miejsce zajęła pani Marta Kuźba, a III miejsce pani Anna Wójtowicz.

W kategorii indywidualnej mężczyzn zwyciężył Bartłomiej Brandeburski, II miejsce zajął Jarosław Krześniewski, a III Wojciech Grad.

W kategorii familijnej zwyciężyła rodzina Krześniewskich, II miejsce zajęła rodzina Kalinowskich, a III miejsce rodzina Bernatów.

Puchary, dyplomy i nagrody ufundowała pani Dyrektor Halina Lechowska, która wraz z panią Skarbnik Gminy Moniką Kutą wręczyła nagrody.