Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021r. dobiegł koniec roku szkolnego. Rok wyjątkowy, w którym nauka odbywała się na odległość. Na ostatni finisz szkoła zatętniła życiem – wrócili do niej uczniowie, znów było gwarno, wesoło i wspólnie wszyscy szykowaliśmy się na wakacje.

Uroczystość zakończenia i wręczenie świadectw odbyła się w kilku etapach. W czwartek 24 czerwca świadectwa otrzymali najmłodsi- uczniowie klas I – III, po południu zaś pożegnano absolwentów – uczniów klas VIII. W piątek 25 czerwca świadectwa wręczono uczniom klas IV – VII.

Na pożegnaniu absolwentów gościł Pan Wójt Piotr Majchrowski, ks. Dziekan Tomasz Bojanowski, przewodnicząca Rady Rodziców Monika Przytuła, przybyli także rodzice uczniów, nauczyciele i pracownicy.

Pani dyrektor Halina Lechowska wręczyła wszystkim 56 absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i pogratulowała wyników. Szczególne wyróżnienie  - tytuł Prymus Inter Pares przyznano uczennicy klasy 8b Antoninie Szczecińskiej za najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym, która wynosiła 5, 56. Nagrody książkowe dla najlepszych uczniów (średnia 4,75 i wyżej) zakupiła Rada Rodziców. Wójt Gminy Lubochnia ufundował także albumy książkowe dla najlepszych uczniów każdej klasy ósmej. W ten sposób wyróżnił  Małgorzatę Kagankiewicz  z klasy 8a, Antoninę Szczecińską  z klasy 8b oraz Patrycję Bernaciak z klasy 8c.

Po wręczeniu uczniom świadectw i nagród przekazano gratulacje rodzicom, a potem popłynęły słowa podziękowań z ust pani dyrektor, pana wójta i przedstawicieli rodziców.

Z końcem roku szkolnego pożegnano także panie: Basię Adamiec i Marzenę Walkowicz, które po wieloletniej pracy odeszły  na zasłużoną emeryturę.

Na piątkowej uroczystości pani dyrektor Halina Lechowska słowa podziękowania skierowała do panów leśników: Tomasza Niewiadomskiego i Andrzeja Stępnia za wieloletnią współpracę na rzecz szkoły, życzliwość, przychylność oraz kreowanie postaw proekologicznych.

Na koniec, życząc sobie nawzajem słonecznych i miłych wakacji pożegnano się na dwa miesiące, by ponownie spotkać się we wrześniu – pełni nadziei, że w budynku szkoły.

Urszula Schab