Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie roku klas I–III i pożegnanie trzecioklasistów

„Pół żartem, pół serio” – zakończenie roku klas I–III i pożegnanie trzecioklasistów!

Dziesięć miesięcy nauki i zabawy za nami – oficjalnie zamknęliśmy rok szkolny w klasach I–III! Dla uczniów klas trzecich był to moment szczególny i pełen emocji. Ukończyli oni pierwszy ważny etap edukacji – nauczanie początkowe – i ze wzruszeniem oraz wdzięcznością pożegnali się ze swoimi dotychczasowymi wychowawczyniami.

Z tej okazji trzecioklasiści przygotowali kapitalny, pełen humoru i nostalgii program artystyczny pt. „Pół żartem, pół serio – zamykamy rok szkolny”.

Uroczystość rozpoczęła się od rewelacyjnych „Wiadomości z Ostatniej Ławki”. Szkolni reporterzy z przymrużeniem oka szukali odpowiedzi na pytania, czy długopisy znikają same i kto najszybciej wybiega na przerwę. Mnóstwo śmiechu wywołał też skecz o wakacyjnym pakowaniu, w którym dzieci udowodniły, że najważniejszą rzeczą w podróży jest... mama, która zawsze wszystko znajdzie i dopilnuje!

Obok humoru nie zabrakło chwil wzruszenia. W nastrojowej scenie „List do samego siebie” uczniowie dzielili się mądrymi radami na przyszłość – przypominali o sile przyjaźni i o tym, że najtrudniejsze zadania przestają być straszne, gdy po prostu zacznie się je robić. Na koniec Mistrz Wakacyjnych Ogłoszeń uroczyście ogłosił emeryturę dla budzików, a cała sala z wielką energią wykrzyknęła: „ZAMYKAMY ROK SZKOLNY!”.

Gorąco dziękujemy Wychowawczyniom za ich serce, cierpliwość i trud włożony w pierwsze lata edukacji. Kochani Trzecioklasiści – powodzenia w czwartej klasie! Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji!