Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka klas ósmych

W dniach 14-17 września 2021 r uczniowie klasy 8a, 8b i 8c pod opieką swoich wychowawców uczestniczyli w wycieczce szkolnej w Tatry.

Pierwszy dzień był pełen niesamowitych wrażeń, które czekały na nas w Energylandii.

Drugiego dnia pojechaliśmy do Zakopanego. Razem z przewodnikiem tatrzańskim udaliśmy się do Kuźnic a następnie wjechaliśmy kolejką na Kasprowy Wierch .Tam spacerowaliśmy po szczycie razem z przewodnikiem. Wracając do autokaru zobaczyliśmy również skocznię narciarską.

Trzeciego dnia ponownie udaliśmy się do Zakopanego do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Następnie kolejką wjechaliśmy na Gubałówkę, z której rozpościera się przepiękny widok na miasto. Kolejnym punktem programu był spacer po Krupówkach i zakup pamiątek. W drodze powrotnej przystanek przy kaplicy w Jaszczurówce, która jest klasycznym dziełem stylu zakopiańskiego.

Wieczorem spotkanie z góralską rodziną, śpiewy, tańce i opowieści o Tatrach i góralskich zwyczajach - opowiadane przez prawdziwego Bacę.

Czwartego dnia zwiedziliśmy Kopalnie soli w Wieliczce i krakowski Wawel.

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.

Opracowała: Anna Świnoga