Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 16 września 2022 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubochni na poziomie klas IV - VIII przeprowadzone zostały demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, w której zaprezentowało się 16 kandydatów. Uczniowie ubiegający się o miejsce w SU swoje pomysły wyborcze przekazali opiekunom na tydzień przed wyborami. Wszystkie ulotki wyborcze zostały umieszczone  na tablicy wyborczej. Uczniowie uprawnieni do głosowania mogli zapoznać się z pomysłami poszczególnych kandydatów do środy 14 września, ponieważ  od czwartku rozpoczęła się  cisza wyborcza. W piątek zostały przeprowadzone wybory, uczniowie oddali głosy na swoich kandydatów.  Na oficjalne wyniki  trzeba było poczekać do poniedziałku 19 września 2022 r.

Skład zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący Szkoły - Filip Kwapisz

I zastępca przewodniczącego- Wiktoria Szczur

II zastępca  przewodniczącego - Amelia Wójciak      

Także w dniu 16 września uczniowie wybrali  Rzecznika Praw Ucznia. Po podliczeniu głosów na Rzecznika Praw Ucznia Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubochni wybrana została p. Ewa Duczkowska.

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz całej społeczności.

Pracę SU w rok szkolnym  2022/2023 koordynować będą nauczyciele: p. Marlena Orawiec, p. Sylwia Staszek, p. Ewa Szczepanik, p. Marcin Bernaciak.