Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wiosna, ach to ty...

Pierwszy Dzień Wiosny to długo wyczekiwany czas. Więc, gdy nadejdzie należy go odpowiednio uczcić.

W tym roku w naszej szkole dzień 21 marca był obchodzony kolorowo i wyjątkowo. A wszystko po to, aby wypędzić dokuczliwą zimę, która nie chce na dobre nas opuścić.

Dzień Samorządności niosący integrację i świetną zabawę, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, rozpoczął się o godzinie 800 przekazaniem władzy.  Dyrektor szkoły, pani Halina Lechowska na ręce przewodniczącej Anny Michalak przekazała symboliczny klucz. Nowa pani dyrektor pełnienie obowiązków rozpoczęła od wręczenia trofeum - miotły dla klasy z najwyższą frekwencją. Z naszej szkoły w tym roku wagarowiczów będzie wymiatała klasa 4d.  Dzięki pierwszym czterem lekcjom nasza placówka zdobyła nowych młodych nauczycieli, czyli naszych zdolnych uczniów, którzy wcielili się w role nauczycieli.

Na piątej i szóstej godzinie lekcyjnej odbyła się rywalizacja ,,NAUCZYCIELE KONTRA UCZNIOWIE’’. Na pierwszym miejscu uplasowali się oczywiście niezwyciężeni UCZNIOWIE. Zaprezentowali się oni świetnie we wszystkich konkurencjach takich jak: przeciąganie liny, karaoke, krzesełka, taniec Belgijka oraz  rozwiązywanie krzyżówek.

Na zakończenie dnia pobawiliśmy się w detektywów i poszukiwaliśmy w naszej szkole ukrytych talentów. Znaleźliśmy tancerzy, kabareciarzy i piosenkarzy, którzy zaprezentowali się w konkursie „Mam Talent”.

Uważam, że ten dzień możemy zaliczyć do udanych. Na pewno sprawił, że każdy nabrał nowej energii do działania i przede wszystkim zbudził ze snu zimowego nawet najgorszego lenia.

Wiktoria Dębiec