Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

VII Lubocheński Bieg Rekreacyjny

W dniu 14 czerwca 2022r. na terenie Gminy Lubochnia, odbył się VII Lubocheński Bieg Rekreacyjny. W biegu tym uczestniczyli uczniowie SP Lubochnia.

To kolejna impreza biegowa zorganizowana na tak dużą skalę. Łącznie wystartowało ponad 100 uczestników. Pomysł w zorganizowaniu tej imprezy wypłynął z dużej chęci do uprawiania biegów młodzieży szkolnej, a także z bogatych tradycji sportowych jakie posiada Gmina Lubochnia. Patronat nad tym wydarzeniem sportowym objęła  Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubochni Halina Lechowska oraz Wójt Gminy Lubochnia Pan Piotr Majchrowski.

Dystans jaki musieli pokonać uczestnicy, to klasy IV - 700 m, klasy V - VIII -900 metrów.

Wyniki  VII Lubocheńskiego Biegu Rekreacyjnego

kategoria chłopcy - klasa IV

 1. Konewka Mateusz klasa IV b
 2. Rybak Nikodem klasa IV a
 3. Józwik Jan klasa IV a

kategoria chłopcy - klasy V - VI

 1. Przewoźny Maksymilian klasa VI a
 2. Miko Jakub klasa VI b
 3. Tuz Mateusz klasa Va

kategoria chłopcy - klasy VII - VIII

 1. Sawicki Marcel klasa VII d
 2. Kubryn Marcel klasa VIIIa
 3. Konewka Kamil klasa VIIb

kategoria dziewcząt - klasa IV

 1. Pichola Hanna klasa IV c
 2. Dunajska Zuzanna klasa IV b
 3. Hebda Adrianna klasa IVb

kategoria dziewcząt - klasy V - VI

 1. Goździk Nadia klasa V d
 2. Polus Maja klasa VI a
 3. Przybyłek Maja klasa V a

kategoria dziewcząt - klasy VII - VIII

 1. Woźniak Maja klasa VIII b
 2. Jóźwik Julia klasa VII b
 3. Susik Julia klasa VII a

Każdy uczestnik po biegu otrzymał pamiątkowy dyplom, a pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii zostały wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, które zostały ufundowane przez Gminę Lubochnia oraz hurtownię odzieżową Big Sport w Lubochni.

Podczas oficjalnej ceremonii nagrody wręczali: Pan Wójt Gminy Lubochnia - Piotr Majchrowski, Pani Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubochni Halina Lechowska oraz Pani Wicedyrektor Agnieszka Bernaciak. 

Opracował: Tomasz Krawczyk