Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W murach naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to czas pełen wzruszeń, podziękowań oraz radosnego powitania nadchodzących wakacji.

Po oficjalnej części i wprowadzeniu pocztu sztandarowego, na scenie wybrzmiał symboliczny „ostatni dzwonek”. Wiersze i pełne wdzięczności słowa skierowane do dyrekcji oraz nauczycieli za ich codzienny trud i cierpliwość wyrecytowali najstarsi uczniowie naszej szkoły. Przepięknym akcentem muzycznym był występ wokalny Asi.

Wyrazem podziękowań od całej społeczności uczniowskiej były piękne bukiety kwiatów wręczone dyrekcji szkoły.

Uroczystość uświetniły pokazy taneczne naszych utalentowanych uczennic. Publiczność miała okazję podziwiać pełen gracji solowy występ Wiktorii, pełen energii występ Natalii oraz pokaz w wykonaniu Mariki i Nadii, w którym również nie zabrakło ogromnej pasji, dynamicznych akcentów i niesamowitej energii.

Kulminacyjnym momentem było przemówienie Pani Dyrektor oraz uroczyste wręczenie świadectw i nagród za wysokie wyniki w nauce. Na zakończenie prowadzący