Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
W murach naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to czas pełen wzruszeń, podziękowań oraz radosnego powitania nadchodzących wakacji.
Po oficjalnej części i wprowadzeniu pocztu sztandarowego, na scenie wybrzmiał symboliczny „ostatni dzwonek”. Wiersze i pełne wdzięczności słowa skierowane do dyrekcji oraz nauczycieli za ich codzienny trud i cierpliwość wyrecytowali najstarsi uczniowie naszej szkoły. Przepięknym akcentem muzycznym był występ wokalny Asi.
Wyrazem podziękowań od całej społeczności uczniowskiej były piękne bukiety kwiatów wręczone dyrekcji szkoły.
Uroczystość uświetniły pokazy taneczne naszych utalentowanych uczennic. Publiczność miała okazję podziwiać pełen gracji solowy występ Wiktorii, pełen energii występ Natalii oraz pokaz w wykonaniu Mariki i Nadii, w którym również nie zabrakło ogromnej pasji, dynamicznych akcentów i niesamowitej energii.
Kulminacyjnym momentem było przemówienie Pani Dyrektor oraz uroczyste wręczenie świadectw i nagród za wysokie wyniki w nauce. Na zakończenie prowadzący
