Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych 1863r. w Lubochni

23 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych 1863r. w Lubochni. W naszej szkole zawsze szanowano tradycje i obyczaje. By więc stało się im zadość, uroczystość ósmoklasiści rozpoczęli POLONEZEM - dostojnym, reprezentacyjnym polskim tańcem narodowym.

Pani dyrektor Halina Lechowska wręczyła wszystkim 89 absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i pogratulowała wyników.

Szczególne wyróżnienie - tytuł PRYMUS INTER PARES zdobyła uczennica klasy 8a Weronika Łomża za najwyższą średnią ocen w tym roku szkolnym, która wynosiła 5,67. Nagrodę za wysokie wyniki w licznych konkursach otrzymał Piotr Badełek z klasy 8d. Nagrodę za 100% frekwencję w klasach od I do VIII otrzymały uczennice klasy 8d Marika i Nadia Bąbos. Wręczono również gratulacje i podziękowania rodzicom.

Na pożegnaniu absolwentów gościli: ks. Dziekan Tomasz Bojanowski, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Pani Justyna Łomża, Dyrektor Przedszkola Publicznego nr1 w Lubochni Pani Elżbieta Idzikowska, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Przytuła, przybyli także rodzice uczniów, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Wszystkim Absolwentom Szkoły Podstawowej imienia Powstańców Styczniowych 1863 roku w Lubochni składamy najlepsze życzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,

Wychowawcy klas ósmych: Anna Świnoga, Anna Krześlak-Popłońska, Piotr Iskierka, Tomasz Krawczyk.