Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

The Big Challenge

3 kwietnia 2019r. w naszej szkole został przeprowadzony międzynarodowy konkurs online  z języka angielskiego THE BIG CHALLENGE. Konkurs odbywa się raz w roku  w kilku krajach Europy i ma formę testu o  różnym poziomie trudności. Poziomy trudności są ustalane w oparciu o klasyfikację biegłości językowej Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).Test sprawdza umiejętność rozumienia tekstu pisanego oraz rozumienia ze słuchu; zawiera pytania kontekstowe oparte na obrazkach, krótkich dialogach a także pytania z zakresu gramatyki, słownictwa, wymowy oraz cywilizacji. W naszej szkole w konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas siódmych i ósmych. I miejsce wśród uczniów klas 7 zajął MACIEJ PIETRZYK z kl. 7a, który zdobył również 3 miejsce w województwie. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się odpowiednio Aleksandra Zielińska z kl. 7b i Natalia Matuszewska z kl. 7a.

Wśród uczestników z klas 8 pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Rybarczyk z kl. 8c. Tuż za nią na miejscu drugim znalazł się Jakub Wójciak z kl. 8c, a na miejscu trzecim Filip Kołodziejek z kl. 8b. 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają certyfikaty uczestnictwa a zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora The Big Challenge.

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim uczestnikom życzymy dalszej motywacji do nauki angielskiego. Konkurs przeprowadziły p. Renata Grabowska-Dejda i p. Sylwia Staszek.

RenataGrabowska - Dejda