Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Spotkanie z siostrą Wiktorią

W czerwcu dzieci z koła misyjnego spotkały się z siostrą misjonarką. Siostra Wiktoria Goska od czterech lat posługuje na misjach w Tanzanii.

Uczniowie wspierają jej pracę angażując się w różne akcje na terenie szkoły i parafii. Zbieraliśmy przybory szkolne, odzież, środki do pielęgnacji niemowląt, mleko dla wcześniaków itp. Wszystkie te rzeczy trafiły na misje w Tanzanii.

Przed Wielkanocą uczniowie naszej szkoły wykonali palmy, które sprzedawaliśmy na jarmarku świątecznym. Uzyskane w ten sposób środki zostały przekazane na ręce siostry misjonarki i będą przeznaczone na zakup inkubatora dla wcześniaków.

Siostrę Wiktorię gościliśmy również w naszej szkole. Opowiadała między innymi o warunkach życia w Tanzanii, o swojej pracy w szpitalu, o szkole afrykańskiej. Uczniowie mieli okazję obejrzeć zdjęcia, i filmy z życia na misjach. W prezencie szkoła otrzymała wiele cennych pamiątek przywiezionych przez siostrę.

Marzena Małek