Podsumowanie roku szkolnego 2025/2026
24 czerwca, odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2025/2026. Podczas uroczystości Panie Dyrektor Agnieszka Bernaciak oraz Bożena Matuszewska-Pająk wręczyły stypendia uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz znaczące sukcesy sportowe. Rozdano również dyplomy „FUKS” dla uczniów bez ocen niedostatecznych oraz wyróżnienia dla tych, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją.
Najwyższe średnie ocen w tym roku uzyskali: Natalia Adamiec z klasy 6c, Justyna Kuta z klasy 5a oraz Filip Kowalski z klasy 8a. Najlepszym zespołem klasowym, ze średnią ocen 4,39 została klasa IVa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy udanych wakacji!
