Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InfoM@t 2019

Dnia 10.05.2019r w SP nr 1 w Koluszkach odbyło się uroczyste podsumowanie I Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego InfoM@t 2019.

W finałowych zmaganiach udział wzięło 62 uczniów z 31 szkół woj. łódzkiego. Uczniowie zmagali się w 3 konkurencjach finałowych: test matematyczno - informatyczny, składający się z pytań jednokrotnego wyboru - (max-10pkt.), 4 zadania otwarte z matematyki-(max 20 pkt.) oraz 2 zadania praktyczne z informatyki- 9max 20 pkt.)

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Badełek uczeń klasy Vd oraz Patrycja Bernaciak uczennica klasy VI c. Uczniowie Ci zakwalifikowali się do finału konkursu zajmując II miejsce wśród  XIV szkół podstawowych startujących w konkursie z powiatu tomaszowskiego.

Piotr Badełek uzyskał najlepszy wynik z testu wiedzy matematyczno - informatycznej uzyskując 9/10pkt.

Patrycja oraz Piotr w kategorii zespołowej uzyskali VII miejsce w województwie łódzkim. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową.

Po finałowej gali zaproszeni goście oraz uczestnicy wraz z opiekunami obejrzeli przedstawienie : „Lew, czarownica i stara szafa” przygotowane przez uczniów SP nr 1 w Koluszkach po przedstawieniu  na wszystkich czekał ogromny tort.

Uczniom serdecznie gratulujemy zdobycia VII miejsca oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Do konkursu uczniów przygotowały p. Anna Staszewska, p. Anna Orlicka.

Anna Staszewska