Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pix Programming Challenge - PÓŁFINAŁY

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym konkursie programistycznym dla dzieci i młodzieży  Pix Programming Challenge. Jest on w pełni przeprowadzany za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!
Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowgo, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.
Konkurs składa się z 3 etapów: Eliminacji,Półfinałów oraz Finałów.
Finał polskiej edycji konkursu Pix Programming Challenge odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Konkurs rozpoczął się 25 listopada 2019r. ELIMINACJAMI.
Uczniowie, którzy rozwiązali poprawnie minimum 75% zadań eliminacyjnych dostali się do PÓŁFINAŁÓW. Z naszej szkoły są to:

Kategoria ROOKIE:
Wojciech Kłos - kl. Vd

Kategoria SKILLED:
Maciej Pietrzyk - kl. VIIIa

Adrian Ozimowski - kl. Vd
Piotr Badełek - kl. VId

Dnia 5 grudnia 2019r. odbyły się PÓŁFINAŁY. Uczniowie od godziny 9.00 w Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej pod opieką pani Elżbiety Skonecznej rozwiązywali zadania z zakresu programowania.
Wyniki zostaną ogłoszone 9 grudnia 2019r. o godzinie 16.00.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy im POWODZENIA!

Organizatorami konkursu Pix Programming Challenge w Lubochni są nauczyciele informatyki: pani Elżbieta Skoneczna i pani Beata Zimnicka.

Pix Programming Challenge 2019