Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pix Programming Challenge - PÓŁFINAŁY

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym konkursie programistycznym dla dzieci i młodzieży  Pix Programming Challenge. Jest on w pełni przeprowadzany za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!
Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowgo, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.
Konkurs składa się z 3 etapów: Eliminacji,Półfinałów oraz Finałów.
Finał polskiej edycji konkursu Pix Programming Challenge odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Konkurs rozpoczął się 25 listopada 2019r. ELIMINACJAMI.
Uczniowie, którzy rozwiązali poprawnie minimum 75% zadań eliminacyjnych dostali się do PÓŁFINAŁÓW. Z naszej szkoły są to:

Kategoria ROOKIE:
Wojciech Kłos - kl. Vd

Kategoria SKILLED:
Maciej Pietrzyk - kl. VIIIa

Adrian Ozimowski - kl. Vd
Piotr Badełek - kl. VId

Dnia 5 grudnia 2019r. odbyły się PÓŁFINAŁY. Uczniowie od godziny 9.00 w Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej pod opieką pani Elżbiety Skonecznej rozwiązywali zadania z zakresu programowania.
Wyniki zostaną ogłoszone 9 grudnia 2019r. o godzinie 16.00.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy im POWODZENIA!

Organizatorami konkursu Pix Programming Challenge w Lubochni są nauczyciele informatyki: pani Elżbieta Skoneczna i pani Beata Zimnicka.

Pix Programming Challenge 2019