Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

Drodzy Uczniowie, zachęcamy Was do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. Zostanie on przeprowadzony w szkole przy pomocy platformy edukacyjnej dzwonek.pl. Koniecznie zapoznajcie się z harmonogramem konkursu i przygotujcie się do udziału w nim. Można się jeszcze zapisać do konkursu właściwego. Zapisy w bibliotece szkolnej do dnia 4.11.2022r. (piątek).

Wszystkim chętnym uczniom, polecamy zadania archiwalne z poprzednich lat tutaj. Zestawy zadań są udostępniane w dwóch wersjach – konkursowej i z wyjaśnieniami rozwiązań. Polecamy zwłaszcza tę drugą wersję.

W dniach 19 - 21 października odbędzie się próbny Konkurs Bóbr (test próbny będzie okazją dla uczniów, nauczycieli do sprawdzenia przygotowań do konkursu pod kątem technicznym i organizacyjnym). Natomiast w dniach 8 - 10 listopada odbędzie się konkurs właściwy.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie życzymy POWODZENIA!

Harmonogram szczegółowy (test próbny):

19 października12:00-13:00Juniorklasy VII-VIII
20 października12:00-13:00Benjaminklasy IV-VI
21 października12:00-13:00Skrzatklasy I-III

Harmonogram szczegółowy (Konkurs Bóbr 2022):

8 listopada12:00-13:00Juniorklasy VII-VIII
9  listopada12:00-13:00Benjaminklasy IV-VI
10  listopada12:00-13:00Skrzatklasy I-III

Organizatorami konkursu „Bóbr” i nauczycielami opiekującymi się jego uczestnikami w szkole są panie: Elżbieta Skoneczna i pani Beata Zimnicka.

Konkurs Bóbr