Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs wiedzy o Gminie Lubochnia

6 czerwca 2018 roku odbył się XI Konkurs Wiedzy o Gminie Lubochnia o tematyce regionalno-przyrodniczej dla klas IV-VII szkół podstawowych. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku oraz Nadleśnictwo Spała.

W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Królowej Woli, Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku oraz Szkoły Podstawowej w Lubochni. Każda szkoła wystawiała do konkursu 8 uczestników, którzy uczestniczyli w trzech kategoriach konkursowych:

1. Test wiedzy połączony z rajdem do bunkrów w Konewce.

2. Wykonanie pracy plastycznej po hasłem „Moja mała Ojczyzna po 100 latach odzyskania niepodległości”.

3. Prezentacja multimedialna pod hasłem „Wielcy i znani mojej małej Ojczyzny”.

Naszą szkołę w kategorii wiedzy reprezentowali: Małgorzata Kagankiewicz Va, Oliwia Trębacz VIa i Bartłomiej Węgrzyn VIc. W kategorii plastycznej: Zuzanna Dzwonkowska Vb, Paulina Pierzchała VIb i Milena Spała VIIa. Swoją pracę multimedialną zaprezentowała Wiktoria Dębiec z klasy VIIa.

W dniu konkursu wszyscy jego uczestnicy zostali losowo podzieleni na 3-osobowe drużyny (w każdej drużynie znaleźli się uczniowie z trzech różnych szkół) w kategorii wiedzy i plastycznej. Uczniowie startujący w kategorii wiedzy zostali przewiezieni busem do bunkrów w Konewce. Tam odbyły się zajęcia z Panem leśnikiem, zwiedzanie bunkrów oraz test wiedzy.

W Kategorii wiedzy i w kategorii plastycznej każda szkoła była wygrana, gdyż drużyny były mieszane. Natomiast w kategorii multimedialnej prace były oceniane indywidualnie. I to właśnie w tej kategorii I miejsce za najlepszą prezentację multimedialną otrzymała uczennica naszej szkoły Wiktoria Dębiec.