Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs Pix Programming Challenge

Już po raz drugi, uczniowie naszej szkoły biorą udział w polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Programistycznego dla dzieci i młodzieży  Pix Programming Challenge. Organizatorem Konkursu jest PixBlocks sp. Z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest on w pełni przeprowadzany za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!
Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Konkurs składa się z 3 etapów: Eliminacji, Półfinałów oraz Finałów. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach.

Tegoroczna edycja Konkursu rozpoczęła się 23 listopada 2020r. ELIMINACJAMI, które zakończyły się 30.11.2020r. Uczniowie, którzy rozwiązali poprawnie minimum 75% zadań eliminacyjnych zakwalifikowali  się do PÓŁFINAŁÓW. Z naszej szkoły są to uczniowie:

Kategoria SKILLED:

Adrian Ozimowski - kl. VId
Wojciech Kłos - kl. VId
Patryk Adamiec – kl.VId
Aleksandra Skuza – kl. VIIIa

Piotr Badełek - kl. VIId

Wielkie gratulacje dla przyszłych programistów!

Dnia 5 grudnia 2020r. (sobota) odbędą się PÓŁFINAŁY. Uczniowie w godzinach 9.00 – 14.00 będą rozwiązywali zadania z zakresu programowania. Wyniki poznamy w poniedziałek 7 grudnia 2020r. o godzinie 16.00.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy im POWODZENIA!

Organizatorami konkursu Pix Programming Challenge w Lubochni są nauczyciele informatyki: pani Elżbieta Skoneczna i pani Beata Zimnicka.

Pix Programming Challenge 2020