Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs na znaczek okolicznościowy

Konkurs na znaczek okolicznościowy upamiętniający 100 – lecie odzyskanie przez Polskę niepodległości zorganizowany został w ramach obchodów Święta Niepodległości.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszego znaku graficznego dla upamiętnienia 100 – letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W konkursie mogli brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Projekty konkursowe miały być realizowane korzystając z technik komputerowych.

Konkurs trwał od 19.09.2018r. do 22.10.2018r.

Do oceny prac konkursowych została powołana komisja, która brała pod uwagę zgodność projektu z tematyką konkursu, oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania, czytelność i funkcjonalność projektu, estetykę wykonania projektu.

W wyniku postępowania konkursowego Komisja wyróżniła prace:

Kategoria I

Klasy IV – VI

  1. Małgorzata Kagankiewicz 6a
  2. Hanna Nowak 5b
  3. Kamil Konewka 4b
  4. Kacper Skuza 5a
  5. Jakub Jaśkiewicz 5b

Kategoria II

Klasy VII –VIII i Gimnazjum

  1. Milena Spała 8a
  2. Patrycja Jaśkiewicz 8b
  3. Patrycja Stańdo 7b
  4. Mateusz Galiński 8b
  5. Damian Dejda 3b gim

Nagrodzone prace