Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs „Jesienne cudaki”

Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów, dlatego nasze przedszkole ogłosiło konkurs plastyczny pt. „Jesienne Cudaki”.
Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały zabawne i niesamowite „cudaki” z jesiennych darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku czy lesie. Wystawa prac plastycznych wzbudziła podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających.
W konkursie dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami.
Zaprezentowane prace były  przede wszystkim bardzo kolorowe jak kolorowa bywa jesień.
W konkursie wzięło udział 80 dzieci.
Wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Pająk z grupy „Misie”

Jakub Porczyk z grupy „ Pszczółki”

Zuzanna Lechowska z grupy „ Motylki”

Hubert Dunajski z grupy „ Biedronki”

Filip Goździk i Ksawery Łomża z grupy „Żabki”

Lea Milczarek i Nikola Kudziewicz z grupy „ Odkrywcy”

Zofia Fijałowska i Zofia Romaldowska  z grupy „ Tropiciele”

Antonia Krześniewska i Julia Konewka z grupy „ Podróżnicy”
Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz słodycze. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział a laureatom serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.