Konkurs InfoM@t 2026
Uczniowie klas 4-8 brali udział w konkursie InfoM@t 2026. W ramach konkursu odbyły się 3 etapy - w szkole: część testowa oraz etap I konkursu, zaś etap finałowy odbył się w SP1 w Koluszkach. Do konkursu zgłosiło się w sumie ponad 20 uczniów z naszej szkoły, zaś dwóch najlepszych uczniów: Eryk Szymański i Stanisław Leszek brali udział w etapie finałowym konkursu. Chłopcy drużynowo zdobyli 6 miejsce. Uzyskali tytuł finalistów konkursu InfoM@t 2026. Szczególny sukces odniósł Stanisław Leszek, który zdobył I miejsce w części informatycznej konkursu. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy sukcesów.
