Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gala rozdania nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych

11 kwietnia 2018 r. o godz. 1000 w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych  dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów z rejonu łódzkiego.

W tegorocznej edycji konkursów w naszym województwie rywalizowało około 30 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Największym zainteresowaniem cieszyła się matematyka, języki angielski i polski. Nieliczni zdobyli laury w więcej niż jednym konkursie. Uczeń naszej szkoły Maciej Pietrzyk został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki i finalistą z Języka Angielskiego.

W gali udział wzięli zwycięzcy konkursów, ich nauczyciele oraz rodzice. Gospodarzem spotkania był Grzegorz Wierzchowski, Łódzki Kurator Oświaty, który złożył serdeczne gratulacje laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018. Życzył im, by olbrzymia wiedza, którą już posiadają, zamieniła się kiedyś w mądrość, dzięki której będą mogli podejmować dobre decyzje, związane nie tylko z edukacją.

Uczniom wręczono dyplomy, książki i albumy, nauczycielom – listy gratulacyjne, ale główną nagrodą dla laureatów jest kwestia pokonkursowych uprawnień, które dotyczą rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Laureaci zwolnieni są z tej części sprawdzianu, kończącego naukę w szkole podstawowej, której dotyczył konkurs.

Uroczystość zorganizowana w nowoczesnym budynku uniwersyteckim miała podniosły i wyjątkowy charakter. Wyróżnieni zostali uczniowie i przygotowujący ich do konkursów nauczyciele. Naszego ucznia, Maćka, przygotowywała Pani Bożena Matuszewska – Pająk. Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.