Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona problemom ekologicznym. Poprzez wyrecytowane wiersze i wyśpiewane piosenki uczniowie klas IIIa,  IVb,  IVc, Va, VIa oraz VIIa przybliżyli zebranym zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Przypomnieli wszystkim, że Ziemia jest naszym wspólnym domem o który należy dbać i szanować. To na niej żyjemy, rośniemy i rozwijamy się.

Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy Lubochnia Pan Piotr Majchrowski, Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Spała Pan Kamil Prusiński, Dyrektor ZSP w Lubochni Pani Halina Lechowska, Wicedyrektor ZSP w Lubochni Pani Agnieszka Bernaciak, nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły.

Po akademii nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi i oddanie do użytku tablic zawierających informacje dotyczące budowy lasu, jego mieszkańców oraz promujące postawy proekologiczne. Tablice zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Spała.             

Akademię przygotowały: p. Justyna Jabłońska i p. Krystyna Kapuścińska.

Oprawa muzyczna: p. Sylwia Półtorak

Justyna Jabłońska