Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”.

20 - września to magiczna data i idealna okazja do wspólnej zabawy  dla wszystkich przedszkolaków. I tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury przedszkola, i tych trochę starszych wiekiem i doświadczeniem. Z okazji owego święta w naszym przedszkolu każda z grup obchodziła to zacne  święto w swojej sali, w gronie swoich kolegów, koleżanek z grupy i wychowawców. 

By uśmiechów nie było końca do naszego przedszkola zawitał teatrzyk „Widzimisie” z bajką pt. „Żuczek”. To był wspaniały występ. Oklasków nie było końca. Występ wniósł do życia przedszkolaków wiele pozytywnych wartości. Dzieci wychodząc z przedstawienia, wracały z uśmiechem na twarzy. 

Na zakończenie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. 

Z okazji Waszego Święta kochane Przedszkolaki wszyscy wychowawcy pragną Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. 

Życzymy Wam wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą i pierwszymi ekscytującymi doświadczeniami naukowymi, które płyną z odkrywania tajemnic  otaczającego nas świata. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie po brzegi wypełniony radością, tak by uśmiech nie znikał z Waszych twarzy.