Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubochni z udziałem wielu zacnych gości odbyła się uroczystość z okazji DEN.

Jak co roku uczniowie wyrazili swoją wdzięcnzość i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów oraz tych wszystkich, którzy pracują na rzecz oświaty.

W związku z 40 - leciem pontyfikatu Jana Pawła II montaż słowno-muzyczny został przygotowany przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli: p. Anny Skonecznej, p. Rafała Sowika, p. Sylwii Półtorak, ks. Macieja Budnika, p. Marzeny Małek i p. Teresy Rek. Przedstawił on wielkiego Polaka, papieża wyniesionego na ołtarze, patriotę, poliglotę, poetę, miłośnika przyrody i przede wszystkim wzorowego pedagoga prezentującego najwspanialsze ideały. Ten nauczyciel – mistrz w swoich przemówieniach i wykładach podkreślał, że istotą człowieczeństwa jest szacunek do samego siebie, szacunek do drugiego człowieka, szacunek do ojczyzny.

W tym dniu oczywiście nie zabrakło wyróżnień za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. p. Halina Lechowska wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora, natomiast p. Tadeusz Józwik uhonorował dwie osoby z grona pedagogicznego Nagrodami Wójta.

DEN to dzień, w którym w sposób wyjątkowy żegna się tych, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Do grona emerytów dołączyła p. Anna Dzwonkowska, wieloletnia pracownica szkoły. Podziękowania za lata poświęcenia, lojalność oraz troskę o dobre imię szkoły złożyli: p. H. Lechowska – Dyrektor szkoły, p. D. Gemzała - przedstawiciel Rady Rodziców oraz uczniowie.

Obchody DEN zakończyły wystąpienia zaproszonych gości. I tak prowadząca uroczystość, p. Agnieszka Bernaciak przekazała kolejno głos: p. Tadeuszowi Józwikowi – Wójtowi Gminy Lubochnia, p. Dominice Gemzale – przedstawicielowi Rady Rodziców, Ks. majorowi Robertowi Dębińskiemu, Ks. Kanonikowi Tomaszowi Bojanowskiemu oraz p. pułkownikowi Janowi Ryckowi.