Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

103 rocznica odzyskania niepodległości

Dnia 10 listopada 2021r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Lubochni odbył się uroczysty apel z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystość miała miejsce na hali. Uczestniczyli w nim uczniowie klas szóstych i siódmych. Wszyscy w tym dniu ubrani byli na galowo. O godzinie 11.11 cała szkoła odśpiewała hymn państwowy.

Akademię przygotowały klasy VIIb i VIId pod opieką p. Ewy Szczepanik, p. Marleny Orawiec i p. Justyny Jabłońskiej. Oprawę muzyczną przygotowała p. Sylwia Półtorak wraz z chórem. Uczniowie wykonali montaż słowno- muzyczny, który przypomniał ciężkie czasy, przez które musieli przejść Polacy aby po 123 latach niewoli odzyskać niepodległość. Wykonawcy przybliżyli nam rozterki i uczucia walczących o niepodległość, stworzyli odświętny nastrój i wzbudzili refleksję, która pozwoliła nam zatrzymać się na chwilę w zabieganym życiu i wspomnieć naszych rodaków, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.