Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

103 rocznica odzyskania niepodległości

Dnia 10 listopada 2021r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Lubochni odbył się uroczysty apel z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystość miała miejsce na hali. Uczestniczyli w nim uczniowie klas szóstych i siódmych. Wszyscy w tym dniu ubrani byli na galowo. O godzinie 11.11 cała szkoła odśpiewała hymn państwowy.

Akademię przygotowały klasy VIIb i VIId pod opieką p. Ewy Szczepanik, p. Marleny Orawiec i p. Justyny Jabłońskiej. Oprawę muzyczną przygotowała p. Sylwia Półtorak wraz z chórem. Uczniowie wykonali montaż słowno- muzyczny, który przypomniał ciężkie czasy, przez które musieli przejść Polacy aby po 123 latach niewoli odzyskać niepodległość. Wykonawcy przybliżyli nam rozterki i uczucia walczących o niepodległość, stworzyli odświętny nastrój i wzbudzili refleksję, która pozwoliła nam zatrzymać się na chwilę w zabieganym życiu i wspomnieć naszych rodaków, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.