Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs pod hasłem „Nie boje się – udzielam pomocy"

W dniu 04.06.2019 r. w ramach przedmiotów: edukacja dla bezpieczeństwa i technika odbył się konkurs pod hasłem „Nie boje się – udzielam pomocy”. Chętnych do udziału zgłosiło się 75 uczniów z klas VIII i III gimnazjum. Wiedza i umiejętności uczniów z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz znajomości przepisów ruchu drogowego oceniane były przez specjalistów z zewnątrz: policjantów z Komisariatu Policji w Czerniewicach oraz ratowników medycznych z 25 BKP z Tomaszowa Maz. Wyniki konkursu: I miejsce - Jakub Głowacki kl. VIII B, II miejsce – Natalia Ksyt kl. III B gimnazjum, III miejsce – Maciej Niedzielski kl. VIII A. Organizatorzy konkursu: Jolanta Ozimowska, Marek Michalak.