Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubochni z udziałem wielu zacnych gości odbyła się uroczystość z okazji DEN.

Jak co roku uczniowie wyrazili swoją wdzięcnzość i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów oraz tych wszystkich, którzy pracują na rzecz oświaty.

W związku z 40 - leciem pontyfikatu Jana Pawła II montaż słowno-muzyczny został przygotowany przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli: p. Anny Skonecznej, p. Rafała Sowika, p. Sylwii Półtorak, ks. Macieja Budnika, p. Marzeny Małek i p. Teresy Rek. Przedstawił on wielkiego Polaka, papieża wyniesionego na ołtarze, patriotę, poliglotę, poetę, miłośnika przyrody i przede wszystkim wzorowego pedagoga prezentującego najwspanialsze ideały. Ten nauczyciel – mistrz w swoich przemówieniach i wykładach podkreślał, że istotą człowieczeństwa jest szacunek do samego siebie, szacunek do drugiego człowieka, szacunek do ojczyzny.

W tym dniu oczywiście nie zabrakło wyróżnień za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. p. Halina Lechowska wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora, natomiast p. Tadeusz Józwik uhonorował dwie osoby z grona pedagogicznego Nagrodami Wójta.

DEN to dzień, w którym w sposób wyjątkowy żegna się tych, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Do grona emerytów dołączyła p. Anna Dzwonkowska, wieloletnia pracownica szkoły. Podziękowania za lata poświęcenia, lojalność oraz troskę o dobre imię szkoły złożyli: p. H. Lechowska – Dyrektor szkoły, p. D. Gemzała - przedstawiciel Rady Rodziców oraz uczniowie.

Obchody DEN zakończyły wystąpienia zaproszonych gości. I tak prowadząca uroczystość, p. Agnieszka Bernaciak przekazała kolejno głos: p. Tadeuszowi Józwikowi – Wójtowi Gminy Lubochnia, p. Dominice Gemzale – przedstawicielowi Rady Rodziców, Ks. majorowi Robertowi Dębińskiemu, Ks. Kanonikowi Tomaszowi Bojanowskiemu oraz p. pułkownikowi Janowi Ryckowi.