Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubochni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.

Sport

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubochni dba się o rozwój fizyczny uczniów nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego. Nauczyciele organizują w ramach Szkolnego Koła Sportowego dodatkowe atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Na zajęcia uczęszcza około 60 dzieci, które doskonalą swoje umiejętności w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, w tenisie stołowym, unihokeju oraz lekkoatletyce. Na zajęciach SKS-u uczniowie przygotowują się do rozgrywek w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  

BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ

19-06-2018
Wójt Gminy Lubochnia rozpoczyna bieg
Tradycyjnie jak co roku odbył się w miesiącu czerwcu V już Lubocheński Bieg po Zdrowie - w tym roku pod hasłem BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ. Na starcie stanęli uczniowie od klas IV aż do (...)

Spotkanie z Michałem Bąbosem

18-06-2018
Witamy mistrza świata karate
Dnia 15 czerwca 2018r. w ramach Dnia Sportu w naszej szkole odbyło się spotkanie z naszym absolwentem Michałem Bąbosem, który jest wielokrotnym Mistrzem Świata karate S (...)

Turniej tenisa stołowego

25-05-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
TURNIEJ TENISA STOŁOWGO O PUCHAR  PANI DYREKTOR W związku z dużym zainteresowaniem grą w tenisa stołowego w szkole, nauczyciele zorganizowali w I semestrze turniej dla klas I (...)

Stop agresji i przemocy w szkole

07-05-2018
Uczestnicy turnieju
W dniu 27.04.2018r. w Lubochni odbyła się XI edycja turnieju piłki nożnej Szkół Podstawowych pod hasłem: „Stop Agresji i Przemocy w szkole” promująca zdrową rywa (...)

Spotkanie z Michałem Stańdo

26-02-2018
Spotkanie z Michałem
22 lutego 2018 roku uczniowie spotkali się z panem Michałem Stańdo absolwentem naszej szkoły, reprezentantem Polski w piłce siatkowej na siedząco, mistrzem Polski w Piłce Siatkowej (...)