Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubochni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.

Kadra

Lista nauczycieli Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubochni

Dyrektor

mgr Lechowska Halina

Wicedyrektor

mgr Krysakowska Dorota

mgr Schab Urszula

Język polski

mgr Badełek Emilia

mgr Bernaciak Agnieszka

mgr Kowalska Agnieszka

mgr Skoneczna Anna

mgr Szczepaniak Elżbieta

mgr Zimnicka Beata

Język angielski

mgr Badełek Emilia

mgr Golińska Renata

mgr Grabowska – Dejda Renata

mgr Iskierka Piotr

mgr Orawiec Marlena

mgr Staszek Sylwia

Język niemiecki

mgr Duczkowska Ewa

mgr Szczepanik Ewa

Matematyka

mgr Józwik Wiesława

mgr Matuszewska - Pająk Bożena

mgr inż. Michalak Marek

mgr Orlicka Anna

mgr Staszewska Anna

Przyroda

mgr Jabłońska Justyna

mgr Kapuścińska Krystyna

mgr Krotosz Agnieszka

Historia

mgr Lambert Magdalena

mgr Świnoga Anna

Wiedza o społeczeństwie

mgr Pecyna Elżbieta

Biologia

mgr Lambert Magdalena

Geografia

mgr Trepiak Renata

Fizyka

mgr Staszewska Anna

mgr Wiesława Józwik

Chemia

mgr Schab Urszula

mgr Kuban Joanna

Informatyka

mgr Kapuścińska Krystyna

mgr Skoneczna Elżbieta

mgr Zimnicka Beata

Technika

mgr Kapuścińska Krystyna

mgr Krześlak - Popłońska Anna

mgr Michalak Marek

Plastyka

mgr Krześlak - Popłońska Anna

Muzyka

mgr Półtorak Sylwia

mgr Sowik Rafał

Zajęcia artystyczne

mgr Rafał Sowik

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Jolanta Ozimowska

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Elżbieta Pecyna

Doradztwo zawodowe

mgr Agnieszka Kubica

Religia

ks. mgr  Budnik Maciej

mgr Krześlak - Popłońska Anna

mgr Małek Marzena

ks. mgr Nawrocki Rafał

mgr Rek Teresa

Wychowanie fizyczne

mgr Białek Bożena

mgr Kozioł  Andrzej

mgr Krawczyk Tomasz

mgr Kuban Joanna

mgr Reszka Dagmara

mgr Szczepaniak Jacek

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Goliat Ewa

mgr Góra Ewa

mgr Grabowska-Noga Beata

mgr Idzikowska Elżbieta

mgr Michalak Elżbieta

mgr Przybyłek Beata

mgr Szczepańska Renata

mgr Tyce Małgorzata

mgr Wałęsiak Anna

Wychowanie przedszkolne

mgr Goliat Małgorzata

mgr Krysakowska Dorota

mgr Mazurek Agnieszka

mgr Miko Anna

mgr Nowakowska Ewa

mgr Pękalak Agnieszka

mgr Joanna Sadowska

mgr Spała Ewa

mgr Świderek Barbara

mgr Wójciak Joanna – oddział w Glinniku

mgr Żadkowska Ewa

Nauczanie indywidualne. Nauczyciele wspomagający

mgr Grałek Monika

mgr Jolanta Ozimowska

mgr Pecyna Elzbieta

mgr Pierzchała Alicja

mgr Widulińska Katarzyna

Pedagog

mgr Grabowska – Noga Beata

mgr Ozimowska Jolanta

mgr Półtorak Sylwia

Psycholog

mgr Kubica Agnieszka

Logopeda

mgr Goliat Ewa

mgr Karp Dominika

Świetlica

mgr Pająk Anna

Biblioteka

mgr Skoneczna Elżbieta